PipeData-PRO

PipeData-PRO

Boru tasarımı asistanı
Kullanıcı puanı
3.6  (21 oy)
Oyunuz
Puan
2.9
En güncel sürüm:
12.1 (Tüm)
Bu program 2 ödül aldı
Tasarım boruları ve Birleşik bir platformda ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulun. Сontains boru bileşenleri ve vanalar ve flanşlar ile ilgili veri tasarımları kapsamlı bir kütüphane.
PipeData-PRO bilgisayar programı kullanmak için bir kolaydır, boru, boru malzemeleri, vana ve tasarım veri geniş bir bilgi tabanına erişim sağlayacak. Bilgi bulmak ve açıkça ekranda sunulan sı hızlı ve kolaydır.
PipeData-PRO boru bilgi ararken-yükünü Yıldırım standardizasyon sağlayarak ve tasarım ofisleri boru verimliliği artıran bir bilgisayar programı. PipeData-PRO özgün arayüz bilgileri sezgisel alma yardım etmeye devam etti. Veri navigasyon tarafından arama programı ile menüler, aşağı ya da damla kullanarak bulunabilir. Görüntü birimi inç veya pound veya kilogram milimetre ve wights için ayarlanabilir.
Yazılım boru özellikleri ve MS Windows işletim sistemi değişiklikleri ile uyumlu kalmasını sağlamak için güncellenir. PipeData-Prohas içeriği çoğu istek ve besleme yoluyla geri Borulama tasarım sektöründe kullanıcılardan ekledi, şimdi ve gelecekte için PipeData-PRO taze ve güncel tutmak.
Bilgi güncellenme tarihi: