PipeData-PRO

PipeData-PRO

Rury projektowanie asystent
Ocena
3.6  (21 głosy)
Twój głos
Wynik
2.9
Najnowsza wersja:
12.1 (Zobacz wszystkie)
Ten program otrzymał 2 nagrody
Projektowanie rur i znaleźć wszystkie informacje potrzebne w zunifikowaną platformę. Сontains obszerną bibliotekę rurociągów danych składników i projekty związane z zaworów i kołnierzy.
PipeData-PRO-łatwy w obsłudze program komputerowy, który daje dostęp do ogromnej bazy wiedzy rury, elementy rurociągów, kołnierze, zawory i projektowania danych. Informacje szybko i łatwo znaleźć i wyraźnie Si prezentowane na ekranie.
PipeData-PRO to program komputerowy, który zwiększa skuteczność rurociągów projekt turystycznej zamek ciężar wyszukiwania informacji przygotowaniu i zapewniają standaryzację. Oryginalny interfejs PipeData-PRO nadal pomagać intuicyjne wyszukiwanie informacji. Dane można znaleźć, nawigacja za pomocą menu rozwijanego lub narzędzie wyszukiwania. Wyświetlacz może być zainstalowany w calach lub milimetrach i straży w funtach lub kilogramach.
Oprogramowanie jest aktualizowane, aby pasowały do zmian w specyfikacji rurociągu i systemu operacyjnego MS Windows. Większość treści PipeData-Prohas Dodano przez żądanie i informacje zwrotne od użytkowników w konstrukcji rurowego, zachowując PipeData-PRO świeże i aktualne teraz i w przyszłości.
Aktualizacja informacji: